Asta A Block No. 6
Asta A Block No. 6, Alanya Cikcilli
Verkocht!
**Interesse in deze woning?**
Helaas is deze woning reeds verkocht, maar we hebben waarschijnlijk iets vergelijkbaars dat aan uw wensen voldoet. De kans is groot dat we kunnen vinden wat u zoekt.
Neem vandaag nog contact met ons op en we zullen ons uiterste best doen om u te helpen.
Familie penthouse met veel ruimte
Goed uitzicht op de prachtige tuin.. Aangenaam uitzicht op het park..
Gelegen in een rustige omgeving.. Centraal gelegen nabij winkelgebied..
Airconditioning voor zowel het verwarmen als koelen van de woonkamer en slaapkamers.. Het vakantiehuis is sfeervol ingericht in een charmante Europese stijl.. Amerikaanse keuken met oven, kookplaat en koelkast. Gemeubileerd balkon met tafel en stoelen.
Lovely pool area with childrens pool. Echt een mooie tuin met bloemen en fruitbomen.. Beheerder van het complex. Een ontspannende, opgeruimde tuin om in te ontspannen.
Smart URL: 2ba.se/nl172
Ligging